Büyük boy saksi modelleri

Konseptinize uygun ekstra bir dokunuş ile ortamızı renklendirmek istiyorsanız, dış mekan büyük boy saksı harika bir seçim olabilir. Farklı tasarımlarda dış mekan büyük boy saksı süslemeleri sunuyoruz. Evinizin veya işyerinizin dışındaki alanlarda kullanabileceğiniz çeşitli tasarımlarımız mevcut.  Bahçenizi verandanızı ve işyerinzi canlandırabilirsiniz. Bunun yanı sıra, saksılarımızın doğal rengi, bahçenizin doğal görünümü ile uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır.

Dış Mekan Büyük boy Saksı Modelleri özellikleri nelerdir?

Dış Mekan büyük boy saksı modellerini polietilen mazemeden kontrollü bir fabrika ortamında üretiyoruz. Bu sayede, saksılarımızın ömrü daha uzun oluyor ve bahçenizde uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ayrıca, polietilen büyük boy saksılarımızı, dış etkenlerden kaynaklı hasarlara karşı daha dayanıklıdır. Bu da, saksılarınızın her zaman şık ve kullanışlı olmasını sağlıyor.

Büyük boy saksı modelleri fiyatları ne kadardır?

Saksı fiyatları model ve ölçülere göre değişiklik göstersede ortalama olarak  2.000 TL başlamaktadır. Aşağıdaki model ve ölçülerden istediğinizi whatsApp danışma hattından fiyat alabilirsiniz. Toptan alışlarınızda gerekli indirimlerden yararlanabilirsiniz. Büyük boy saksı modellerini bulabileceğiniz en ucuz adrestesiniz.

Dekoratif Büyük Saksı kaç litre olabiliyor?

10 litre den başlayıp 120 litre ye kadar çıkmaktadır. En çok tutulan dekoratif büyük boy saksı modelleri 60 litre dir. Bir çok modelde mevcut olup sitemizden hemen temin edebilirsiniz.

Plastik Büyük Boy Saksı Modelleri varmıdır?

Poetilen hammadesi ile üretilen saksılar pvc saksılara göre çok daha dayanıklı ve daha uzun ömürlüdürler. Plastik büyük boy saksı almadan önce mutlaka firmamızdan bilgi alın

Fiber Büyük Boy saksı tercih etmelimiyim?

Fiber büyük boy saksı özellikle dış mekanda kullanılmamalıdır. Başlıca nedenleri ise doğal ortam stresine dayanıklı değildir. Güneş ışınları ve don gibi doğal ortamlarda çatlama renk solması gibi nedenlere maruz kalmaktadır.

Hafif Beton büyük saksı modelleri tercih etmelimiyim?

Bunlarda sonradan boyanmakta olduğu için pullanma dökülme çatlama gibi sorunlar meydana gelmaktadir.

Ahşap Büyük Boy Saksı Modelleri Tercih edilebirmi?

Ahşap saksı modelleri bakım isteyen saksı modelidir. Çok çabuk yıpranmakta ve devamlı bakım istemektedir.

Dekoratif Büyük Boy Saksı Modeli peki nasıl?

Diğer saksılar özellikle beton saksılar gibi ağır değil ve dökülme yapmaz, fiber saksılar gibide çatlama kırılma ve rengi solmaz. Beton saksılara kıyasla %85 daha hafiftir. En büyük boy saksıyı bile tek başınıza kaldırabilirsiniz. Kusursuz görüntülerini polietilen mazemeden alan ürünler, boya kullanılmadan üretildikleri için (kendinden renkli) uzun vadeli kullanımlarda herhangi bir çizilme veya solma meydana getirmez. 

Sipariş Hattı