Uzun Saksı Modelleri

Boyuna Uzun Saksı Modelleri

Modern boyuna uzun saksı modelleri dış mekanda ve iç mekanda düşünürken, dahil  etmek istediğiniz saksı çağdaş görünümü bulduktan sonraki en önemli şey dayanıklılıktır .  Dış mekan güneş ışınları, kar ve buz gibi etkenlere dayanmalıdır. Üretmiş olduğumuz saksılar bunların üstesinden gelmektedir.

Uzun Saksı Modelleri neden tercih ediliyor

Bulunduğu ortama heybetli durması ile bir çok Otel, Cafe, restoran, teras, villa, dış mekan, iç mekan veya özel projelerde kullanılmaktadır. Uzun saksı modelleri UV ışınlarına dayanabilir. Güneşte solma ve zayıflama eğilimi göstermez. Uzun saksı modelleri ilgili akılda tutulması gereken bir diğer husus, nemi ve sıcaklığı biraz daha uzun süre tutma eğiliminde olmalarıdır, bu da belirli bitki türleri için faydalı olabilir.

Uzun Saksı Modelleri Temizliği zormudur

Kireç ve su tutmadıkları için temizliği de oldukça kolaydır. Hazırlayacağınız sabunlu su veya su ile ıslattığınız nemli bir bez yardımıyla saksınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Su tutmayan yüzeyi sayesinde dış mekan kullanımlarında hava koşullarına bağlı olarak bir küflenme meydana getirmez. Bu sayede sert iklim koşulları da dahil olmak üzere tüm mevsimlerde kullanılabilme özelliğine sahip olur. Özel ölçülerle üretilebiliyor olmaları ihtiyaca uygun bir çözüme kapı aralar. Her saksıda size özel hissettirecek renk ve çeşitlere sahip SMART uzun saksı modelleri, yaşamınızda eşsiz bir seçeneğe dönüşecek. İşlevlerinin ötesinde estetik bir görüntü vade minimal dekorasyon aksesuarı uzun saksı modelleri, yeni nesil bir tasarımı ortaya koyarak tasarımlarınızın vazgeçilmez parçası olacak.

Sipariş Hattı