Büyük Boy Saksı Modelleri

Büyük boy saksı

Hafiftir, yer değiştirmesi son derece kolaydır. En büyük boy saksı modellini tek başına kolayca kaldırabilirsiniz.

Otel, Cafe, restoran, teras, villa, dış mekan, iç mekan veya özel projeleriniz için yapacağınız çalışmalarda SMART büyük boy saksı modelleri ile sizde bulunduğunuz ortama renk katın. Bir mekanın görsel açıdan daha hoş olmasını sağlamanın en iyi yollarından biri bu mekana en uygun bitki ve saksıyı seçip yerleştirmektir.

Sağlamdır, toprak ve beton saksılar gibi dökülme, çatlama ve renk solması yapmaz. Fiber saksılar gibide çatlama, pullanma ve renk solması olmaz.

Zengin renk ve en büyük boy saksı seçeneği sunmaktadır.

Hem iç mekanda hem dış mekanlar da kullanılabilir. 

Geç ısınır ve geç soğur, dışardaki hava sıcaklık farklarını bitki köküne yansıtmaz, bitkiyi korur.

Büyük Boy Saksı Modelleri

Büyük boy saksı modelleri renk renk ve dekoratif çeşitleri aşağıda beğenize sunulmuştur.

Temizlenmesi son derece kolaydır, leke tutmaz, ıslak sabunlu bir bez ile kolaylıkla temizlenebilir.

Onlarca renk seçeneği ve model seçeneği ile eminiz ki sizin zevkinize uygun birçok ürün bulabilirsiniz.

Büyük boy saksı modelleri üretimi

Dekoratif büyük boy saksıları, ileri teknoloji ürünü saksılardır. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen saksılar sert ilkim koşullarına dayanıklı olup, renk solması, çatlama ve kırılma yapmazlar. Klasik modellerden, ışıklı modellere, ufak masa saksılarından, dev bahçe saksılarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Polietilen malzemeden üretilen saksılarımız kırılmaz ve darbe dayanıklı özelliklere sahiptir. Ayrıca, her türlü koşulda (-20°C ila +50°C arası) kullanıma uygundur. Taşıma esnasında da büyük avantaj sağlar. Bu saksılar, ağaçlar, bitkiler ve diğer bahçe ürünleri için mükemmel bir seçenektir. Ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı ile güvenle kullanabilirsiniz.

Otel, Cafe, restoran veya özel projeleriniz için yapacağınız toplu alımlara özel fiyat teklifi isteyiniz.

Büyük Boy Saksı Modelleri Temizliği

Kireç ve su tutmadıkları için temizliği de oldukça kolaydır. Hazırlayacağınız sabunlu su veya su ile ıslattığınız nemli bir bez yardımıyla saksınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Su tutmayan yüzeyi sayesinde dış mekan kullanımlarında hava koşullarına bağlı olarak bir küflenme meydana getirmez. Bu sayede sert iklim koşulları da dahil olmak üzere tüm mevsimlerde kullanılabilme özelliğine sahip olur. Özel ölçülerle üretilebiliyor olmaları ihtiyaca uygun bir çözüme kapı aralar. Her saksıda size özel hissettirecek renk ve çeşitlere sahip büyük boy saksı modelleri, yaşamınızda eşsiz bir seçeneğe dönüşecek. İşlevlerinin ötesinde estetik bir görüntü vadeden minimal dekorasyon aksesuarı polietilen SMART büyük boy saksılar, yeni nesil bir tasarımı ortaya koyarak tasarımlarınızın vazgeçilmez parçası olacak.

Sipariş Hattı