Fiber Saksı Modelleri

İç ve dış mekan tasarımlarının önem kazanmasıyla birlikte dekoratif fiber saksı da yoğun talep görmeye başladı. Büyük ya da küçük boyutlarda dekoratif fiber saksı modelleri günlük hayatta sıklıkla karşımıza çıkmakta. Özellikle kamu binaları, sosyal alanlar, turistik mekanlar, işletmeler ve kişisel mülkiyetler için dekoratif fiber saksı üretilmektedir.

Fiber saksı modelleri nelerdir?

Dikdörtgen, kare, yuvarlak, uzun, kısa, büyük ve projenize uygun olarak tasarlanmaktadir.

Fiber saksı modelleri hammaddesi nedir?

Fiberglass bir diğer adıyla cam elyafı tamamen ham maddelerden üretilmiş olan bir üründür. Bir cam ipliği olan fiberglass, magnezyum, kireç taşı, alüminyum karışımıyla elde edilir. Belirli bileşenlerden oluşan fiberglass cam kırıntıları ya da atık camlardan oluşan ince lif şeklindedir. Camla güçlendirilmiş olan fiberglass, dayanıklılığı ile birçok alanda değerlendirilir.

Fiber saksı özellikleri

Hafif olmaları nedeni ile uygulama sırasında son derece kolaylık sağlamaktadır. Hafif bir yapıya sahip olmasına karşın dayanıklı olması da kullanıldığı her alanda kaliteyi yakalama fırsatı sunmaktadır. Bu iki özelliği sayesinde çok geniş bir kullanım alanının yapımında ve kullanımında konforu sağlamaktadır. Küf tutmayan ve paslanmayan bir yapıya sahip olması ile iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Su ve nem ile teması halinde suyu tolere edebilmekte ve suyun geçişine izin vermemektedir.
Dış mekan şartlarından etkilenmemesi ve rüzgar, sıcaklık ve soğukluğa karşı da dirençli olması sayesinde fiber saksı malzemesi olarak kullanılmaktadır. Fiber saksı modelleri özel tekniklerle uygulanan bu malzeme fiber saksı yapısını uzun süre korumaktadır. Aynı zamanda da farklı şekil ve renk seçenekleri son derece kolay bir şekilde uygulanmaktadır. Cam elyaf olarak ta adlandırılan fiber cam yani fiberglass, reçineler ile kompozit plastik bir malzemeye dönüştürüldüğü andan itibaren esnek yapısı sayesinde çekme ve gerilmelere karşı da oldukça dayanıklıdır. Tüm özellikleri ile fiber saksı modellerinin güçlendirilmesine ve daha estetik görünmesine büyük ölçüde katkı sağlamaktadır.

Fiber Saksı Modelleri

Büyük boy fiber saksı modelleri renk renk ve dekoratif çeşitleri aşağıda beğenize sunulmuştur.

Özgün ve Özel Tasarımlarla Yaratıcılığın Sınırlarını Zorluyoruz!

Firma olarak bizler de alanında uzman mimar ve mühendislerle birlikte müşterilerimizin projelerine özel, sınırsız model ve renkleri fiber saksı ya dönüştürüyoruz. Kaliteli malzemeyi ergonomik tasarımlar ve yaratıcı fikirlerle bütünleştirerek daima en iyi hizmeti sunuyoruz. Dekoratif fiber saksı fiyatları WhatsApp tan bilgi alabilirsiniz.

Fiber Saksı Fiyatları – Bütçenize Uygun Çözümler

Fiber Saksı fiyatları;üretimi yapılacak saksı sayısına, boyutlarına, modelline, tercih edilen üretim malzemesine ve ekstra müşteri taleplerine göre belirlenmektedir. Bu nedenlerden dolayı fiyatları değişeceğinden projenize uygun maliyetler için ekibimizle görüşmeniz daha avantajlı olacaktır.

Dekoratif fiber saksı için detaylı tasarım ve uygulama bilgisi edinmek, dekoratif fiber saksı fiyatları ve ödeme koşullarını öğrenmek isterseniz ekibimize ulaşabilirsiniz.

Sipariş Hattı