Çanak Saksı Modelleri

Küçük Boy Q:55 H:22

Orta Boy Q:75 H:31

Büyük Boy Q:95 H:40

Çanak Saksı Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Otel, Cafe, restoran, teras, villa, dış mekan, iç mekan veya özel projeleriniz için yapacağınız çalışmalarda SMART bonsai saksı modelleri ile sizde bulunduğunuz ortama renk katın. Bir mekanın görsel açıdan daha hoş olmasını sağlamanın en iyi yollarından biri bu mekana en uygun bitki ve saksıyı seçip yerleştirmektir.

Çanak Saksı Modelleri Özellikleri

 Polietilen üretilen çanak saksılar -20°C ve +50 °C gibi çok sıcak aralığında güvenle kullanılabilir.
 Polietilen SMART çanak saksılar kullanım ömrü çok uzun yıllardır.
 Polietilen kare saksılar özgül ağırlığının düşük olması nedeniyle taşıması kolaydır. Beton saksılara oranla %85 daha hafiftir.
 Polietilen kare saksılar esnekliği nedeniyle bozulmaz. Fiber saksılar gibi çatlama, pullanma ve renk solması yapmaz.
 UV Işınlarına karşı yüksek dirençlidir.
 Deniz suyu, güneş ışığı, yağmur, don v.b. faktörlerden etkilenmez.
 Nemi iyi tutan bu saksı çeşidinde fazla sulamaya ihtiyaç yoktur
 Polietilen hammaddesi çok iyi sıkıştırma özelliğine sahip olduğu için yüzeyi pürüzsüz üretilebilir. Yüzeyinde organik maddeler tutunmasına izin vermez.
 Kireç tutmaz. Temizlenmesi son derece kolaydır, leke tutmaz, ıslak sabunlu bir bez ile kolaylıkla temizlenebilir.

Çanak Saksı Modelleri ve Bitkiler

Bonsai Saksı modelleri

Çiçeklere olan ilginizi eşsiz bir deneyime dönüştüren Smart saksı; diğer saksı çeşitlerine kıyasla uzun ömürlü ve ekonomik olmalarıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda dışarıdan gelebilecek darbelere karşı oldukça dayanıklı olan smart çanak saksı modelleri yaşam alanlarınızda yeniliğe kapı aralıyor. İçerisinde bulundurduğu polietilen  sayesinde sağlamlığını yıllarca koruyup, kullanıcılar için uzun ömürlü bir alternatif oluşturuyor.

İnce ve minimalist dokunuşlarla üretilen, dekore etmek istediğiniz alanlarda işinizi kolaylaştıracak dekoratif bonsai büyük orta ve küçük boy saksı modeller bulunuyor.Hem iç hem de dış mekan tasarımlarında kullanılmaya uygun üretilen saksılar, su ve kireç lekesi tutmaması sayesinde su birikintisi yapıp ürüne zarar vermez. 

Çanak Bonsai Saksı Modelleri Temizliği

Kireç ve su tutmadıkları için temizliği de oldukça kolaydır. Hazırlayacağınız sabunlu su veya su ile ıslattığınız nemli bir bez yardımıyla saksınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Su tutmayan yüzeyi sayesinde dış mekan kullanımlarında hava koşullarına bağlı olarak bir küflenme meydana getirmez. Bu sayede sert iklim koşulları da dahil olmak üzere tüm mevsimlerde kullanılabilme özelliğine sahip olur. Özel ölçülerle üretilebiliyor olmaları ihtiyaca uygun bir çözüme kapı aralar. Her saksıda size özel hissettirecek renk ve çeşitlere sahip SMART çanak saksılar, yaşamınızda eşsiz bir seçeneğe dönüşecek. İşlevlerinin ötesinde estetik bir görüntü vadeden minimal dekorasyon aksesuarı polietilen SMART çanak saksılar, yeni nesil bir tasarımı ortaya koyarak tasarımlarınızın vazgeçilmez parçası olacak.

Sipariş Hattı