Kümbet Saksı Modelleri

Q:40 H:42

Q:49 H:55

Q:60 H:65

Q:70 H:75

Kümbet Saksı Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Otel, Cafe, restoran, teras, villa, dış mekan, iç mekan veya özel projeleriniz için yapacağınız çalışmalarda SMART kümbet saksı modelleri ile sizde bulunduğunuz ortama renk katın. Bir mekanın görsel açıdan daha hoş olmasını sağlamanın en iyi yollarından biri bu mekana en uygun bitki ve saksıyı seçip yerleştirmektir.

Kümbet konik Saksı Modelleri Özellikleri

 Polietilen üretilen smart konik saksılar -20°C ve +50 °C gibi çok sıcak aralığında güvenle kullanılabilir.
 Polietilen SMART kümbet konik saksılar kullanım ömrü çok uzun yıllardır.
 Polietilen kare saksılar özgül ağırlığının düşük olması nedeniyle taşıması kolaydır. Beton saksılara oranla %85 daha hafiftir.
 Polietilen kümbet saksılar esnekliği nedeniyle bozulmaz. Fiber saksılar gibi çatlama, pullanma ve renk solması yapmaz.
 UV Işınlarına karşı yüksek dirençlidir.
 Deniz suyu, güneş ışığı, yağmur, don v.b. faktörlerden etkilenmez.
 Nemi iyi tutan bu saksı çeşidinde fazla sulamaya ihtiyaç yoktur
 Polietilen hammaddesi çok iyi sıkıştırma özelliğine sahip olduğu için yüzeyi pürüzsüz üretilebilir. Yüzeyinde organik maddeler tutunmasına izin vermez.
 Kireç tutmaz. Temizlenmesi son derece kolaydır, leke tutmaz, ıslak sabunlu bir bez ile kolaylıkla temizlenebilir.

Uzun Saksı Modelleri ve Bitkiler

Çiçeklere olan ilginizi eşsiz bir deneyime dönüştüren Smart saksı; diğer saksı çeşitlerine kıyasla uzun ömürlü ve ekonomik olmalarıyla dikkat çekiyor. Aynı zamanda dışarıdan gelebilecek darbelere karşı oldukça dayanıklı olan smart kümbet uzun saksı modelleri yaşam alanlarınızda yeniliğe kapı aralıyor.

İçerisinde bulundurduğu polietilen  sayesinde sağlamlığını yıllarca koruyup, kullanıcılar için uzun ömürlü bir alternatif oluşturuyor. İnce ve minimalist dokunuşlarla üretilen, dekore etmek istediğiniz alanlarda işinizi kolaylaştıracak dekoratif uzun büyük orta ve küçük boy saksı modeller bulunuyor. Hem iç hem de dış mekan tasarımlarında kullanılmaya uygun üretilen saksılar, su ve kireç lekesi tutmaması sayesinde su birikintisi yapıp ürüne zarar vermez.  Mimar bakış açısıyla tasarlanan bu saksılar, birinci sınıf malzemeden üretilmiş olup muadillerine göre çok daha sağlam ve gösterişlidir. Diğer saksılar özellikle beton saksılar gibi ağır değil ve dökülme yapmaz, fiber saksılar gibide çatlama kırılma ve rengi solmaz. Beton saksılara kıyasla %85 daha hafiftir. En büyük boy saksıyı bile tek başınıza kaldırabilirsiniz.Kusursuz görüntülerini polietilen mazemeden alan ürünler, boya kullanılmadan üretildikleri için (kendinden renkli) uzun vadeli kullanımlarda herhangi bir çizilme veya solma meydana getirmez. Diğer saksıların taşıyamayacağı bitki ve ağaç türleri için aynı zamanda bitkilerinizin sağlığı için de polietilen saksılar ideal bir seçenektir. Çevre dostu oldukları için bulundukları ortamın özelliklerini alırlar. Kış mevsiminde güneş ışınlarını emerek bitkileri beslerler. Çift kat izolasyona sahip oldukları için yaz aylarında ise bitki köklerini sıcaktan korurlar.

Kümbet Uzun Saksı Modelleri Temizliği

Kireç ve su tutmadıkları için temizliği de oldukça kolaydır. Hazırlayacağınız sabunlu su veya su ile ıslattığınız nemli bir bez yardımıyla saksınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Su tutmayan yüzeyi sayesinde dış mekan kullanımlarında hava koşullarına bağlı olarak bir küflenme meydana getirmez. Bu sayede sert iklim koşulları da dahil olmak üzere tüm mevsimlerde kullanılabilme özelliğine sahip olur. Özel ölçülerle üretilebiliyor olmaları ihtiyaca uygun bir çözüme kapı aralar. Her saksıda size özel hissettirecek renk ve çeşitlere sahip SMART kümbet saksılar, yaşamınızda eşsiz bir seçeneğe dönüşecek. İşlevlerinin ötesinde estetik bir görüntü vadeden minimal dekorasyon aksesuarı polietilen SMART kümbet saksılar, yeni nesil bir tasarımı ortaya koyarak tasarımlarınızın vazgeçilmez parçası olacak.

Sipariş Hattı