Dekoratif Saksı Modelleri

Eğer çevrenizdeki ortamı renklendirmek için ağaç, bitki ve çiçeklerle dekoratif klasik bir tema yada modern bir tema oluşturabilirsiniz. Bitkiler bu dekoratif saksılarla harika görünecek ve çağdaş bir görünüm ya da dilerseniz nostaljik bir hava kazandıracak. Size daha fazla seçenek sunan farklı tasarımlar da vardır. Rengini odaya uyacak şekilde değiştirmek isterseniz, dekoratif saksıları farklı renklerde sipariş verebilirsiniz.

İç ve dış mekan için saksı tercihi neden Smart dekoratif saksı ?

Çağdaş tasarım, işlevsellik ve karmaşıklığı birleştirmek istediğiniz bitki ve çiçekler için en iyi saksı tercihi dekoratif smart saksıdır. Dekoratif saksı, hafif olarak tasarlanmıştır ve bitkiniz için bakım gerektirmez, Oldukça uzun ömürlü bir malzemeden imal edilmektedir. Buda hem iç mekanda hem de dış mekanda tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden birisidir. Herhangi bir bitki ve ağaç türü için büyük veya küçük saksı modellerini kullanabilirsiniz. Saksılarınızı istediğiniz büyüklükte Smart Saksı olarak imal edebiliyoruz. Smart dekoratif saksı modelleri büyüklükten küçüğe ve model çeşitliliği nedeniyle ofis, restoran , kafe , AVM , otel ve benzeri pek çok alanlarda tercih nedenidir. Talepleriniz doğrultusunda her ortama uyum sağlamaktadır

Smart saksı don gibi soğuk koşullara ve sıcak iklimlere dayanabileceğinden hem kapalı ortam içinde hem de açık alanda rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Dekoratif Saksı Modelleri

Dekoratif saksı modelleri renk renk ve dekoratif çeşitleri aşağıda beğenize sunulmuştur.

Dekoratif Saksı Modelleri üretimi

Dekoratif saksıları, ileri teknoloji ürünü saksılardır. Yüksek kaliteli malzemeden üretilen saksılar sert ilkim koşullarına dayanıklı olup, renk solması, çatlama ve kırılma yapmazlar. Klasik modellerden, ışıklı modellere, ufak masa saksılarından, dev bahçe saksılarına kadar geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır.

Polietilen malzemeden üretilen saksılarımız kırılmaz ve darbe dayanıklı özelliklere sahiptir. Ayrıca, her türlü koşulda (-20°C ila +50°C arası) kullanıma uygundur. Taşıma esnasında da büyük avantaj sağlar. Bu saksılar, ağaçlar, bitkiler ve diğer bahçe ürünleri için mükemmel bir seçenektir. Ürünlerimizin kalitesi ve dayanıklılığı ile güvenle kullanabilirsiniz.

Otel, Cafe, restoran veya özel projeleriniz için yapacağınız toplu alımlara özel fiyat teklifi isteyiniz.

Dekoratif Saksı Modelleri Temizliği

Kireç ve su tutmadıkları için temizliği de oldukça kolaydır. Hazırlayacağınız sabunlu su veya su ile ıslattığınız nemli bir bez yardımıyla saksınızı kolayca temizleyebilirsiniz. Su tutmayan yüzeyi sayesinde dış mekan kullanımlarında hava koşullarına bağlı olarak bir küflenme meydana getirmez. Bu sayede sert iklim koşulları da dahil olmak üzere tüm mevsimlerde kullanılabilme özelliğine sahip olur. Özel ölçülerle üretilebiliyor olmaları ihtiyaca uygun bir çözüme kapı aralar. Her saksıda size özel hissettirecek renk ve çeşitlere sahip SMART dekoratif saksılar, yaşamınızda eşsiz bir seçeneğe dönüşecek. İşlevlerinin ötesinde estetik bir görüntü vadeden minimal dekorasyon aksesuarı polietilen SMART dekoratif saksılar, yeni nesil bir tasarımı ortaya koyarak tasarımlarınızın vazgeçilmez parçası olacak.

Sipariş Hattı